Cz / En

Rekordní úbytek až 12 cm v jediném místě přes bříško.

Zázraky se přeci dějí! Jedné klientce se podařilo ztratit díky kavitaci 12 cm přes bříško! Přečtěte si rozhovor s masérkou Ivou, která klientku ošetřovala, a majitelkou centra bezbolestné liposukce Slim&Go Janou Pristašovou o tom, jak to všechno probíhalo.

Ivo, jak se Vám podařilo dosáhnout takového výsledku?

Sama nevím, hlavně jsem se bála, že jsem někde udělala chybu, přeměřovala jsem to snad pětkrát.

A kdy jste zjistila, že to není žádná chyba?

Když si klientka oblékla kalhoty, které jí byly PODSTATNĚ volnější, než před hodinou a půl. Paní reagovala velice, velice příjemně překvapeně. Takový úbytek nečekala.

bezbolestná liposukce

Je vůbec možné na kavitaci něco zkazit?

Ale jistě. V první řadě provádíme ruční uvolnění lymfatických uzlin, to se jen tak za den nenaučíte. Lymfa jako jediná odvádí tuky, bez toho prostě úbytky nebudou. A určitě neplatí, že s přístrojem nejde nic zkazit. V předchozí práci jsem také dělala kavitaci, ale v Slim&GO jsem musela začít dělat vše jinak. I proto máme hodně náročná školení.

A neutáhla jste jenom trošinku víc metr :)?

Za to bych mohla dostat vyhazov, a to nemám zapotřebí.

bezbolestná liposukce

Paní Jano, je to ve Slim&Go největší úbytek? (majitelka Slim&GO)

V centimetrech ano, v procentech asi ne. Prostorově výraznější klienti prostě dosahují v centimetrech úctyhodných úbytků.

A stává se, že klient nedosáhne žádného úbytku?

Skoro každý den. Pokud nenaměříme úbytek, klientka neplatí. Dokonce se nám stalo, že jsme měli záporné úbytky. Tuk se prostě uvolnil ale nebyl odváděn. To už je to s lymfatickým systémem opravdu hodně zlé a naše kasička také pláče....

Tak to mají asi klientky radost, když nemusí platit.

Ani ne. K nám se chodí hubnout a ne neplatit. Zpravidla bývá příčinou zahlcený lymfatický systém. Právě pro klienty, kteří by mohli mít daleko větší úbytky, jsme zavedli hubnoucí lymfodrenáž a detoxikační zábal. Nejdříve je potřeba tělo detoxikovat, pak můžeme mít opravdu VELKÉ výsledky.

Takže každý může mít až takový úbytek?

To bych určitě netvrdila. Můžu ale tvrdit, že pokud má někdo opravdový zájem zhubnout a vyzkouší náš fázovaný balíček ALL-INCLUSIVE, bude hodně blízko. Navrhli jsme ho totiž od počáteční detoxikace, přes několikanásobnou bezbolestnou liposukci pro problémové partie. Dokonce jsme oslovili jednoho z největších tuzemských výrobců hubnoucích doplňků, aby nám sestavil kompletní "Slim&Go tašku" na 14 dní, kterou v balíčku nabízíme za nižší než internetovou cenu. Po finálních, masivních úbytcích zakončujeme celou kůru radiofrekvencí. Jednak jako další bezbolestnou liposukci, ale hlavně pro vypnutí pokožky, ty úbytky to vyžadují. Více zde...

Takže nabízíte i radiofrekvenci?

Ano, máme už kompletní sbírku na bezbolestnou liposukci. Kavitaci, s kterou máme nejlepší výsledky.Radiofrekvenci, která má působivé výsledky, ale hlavně vypíná pokožku. Za 4 měsíce rodím a na takové to poporodní vypnutí je to geniální. A také laser Zerona, technologii určenou pro klienty s dlouhodobými dietami.

A jak se Ivě odměníte?

Ještě nevím, možná večeří pro dva nebo něčím takovým....


Tak jste to slyšeli. A s jakým rekordem od nás odejdete Vy? Necháme se překvapit :)Proč kavitaci podstoupit právě ve Slim&GO?

  • pouze nové přístroje té nejvyšší řady (VACaVITE™ Prestige, 2009 a 2010),
  • soukromí, nepřesouváme z místnosti do místnosti ani nemáme plenty,
  • nejúčinnější přístroje na trhu (jestli vyrobí lepší, určitě je u nás najdete),
  • příznivý poměr cena/výkon,
  • zkušený a příjemný personál,
  • atraktivní prostory v srdci PrahyBrna a Českých Budějovic a v Plzni.

dvojitá garance

VÍCE INFO