Cz / En

CERTIFIKACE

Proměna jako řemen!

Eva před a po...... Tahle slečna na Missku? Určitě ANO!

Eva byla už ze své postavy nešťastná. „Měla jsem nadváhu, což mne výrazně omezovalo. Necítila jsem se ve svém těle pohodlně. Znáte ten pocit, když Vám leze bříško? Nebo když se vám třou stehna o sebe?"

Předtím

"Byla jsem zoufalá, protože diety nezabíraly. Na fitness centrum a jiné sportovní aktivity mi při rodině a práci nezbýval čas. Zkoušela jsem všechno, určitě to také znáte. Už jsem nepočítala s tím, že by mi něco mohlo pomoci.“


V té době začala Eva pracovat jako recepční v centru bezbolestné liposukce Slim&GO.  „Tehdy mi ta bezbolestná liposukce přišla jako pěkná bublina: skutečné úbytky za 90 minut, centimetry mizí před očima, atd. Viděla jsem ale, jak od nás zákaznice odcházejí spokojené a vysmáté." Tak do toho šla také.

 

eva promena

eva 2

Zlom

"Po první kavitaci mi skutečně zmizelo pár centimetrů, všiml si to i přítel, ale nic to neřešilo. Bezbolestná liposukce je fajn, když chcete ubrat pár centimetrů. Potřebovala jsem ale ubrat víc a to razantně."


Zlom nastal v momentu, kdy jsme v Slim&GO začali nabízet hubnoucí balíčky."Samozřejmě, jsem to taky vyzkoušela a stala se pokusným králíčkem." První fáze je detoxikace, která připraví tělo na hubnutí. Rapidní úbytky se dosahují spojením opakované kavitace a dietních doplňků stravy (fat killery, náhrady jídla, vázače tuků). Na místech, kde býval tuk je pak už jen Velké NIC a proto se končí radiofrekvenčním vypínáním pokožky.

Proměna

„Za 4 měsíce od první kavitace jsem zhubla 18 kg, na obvodu přes zadek pak 15 cm. Musela jsem si pořídit nové oblečení, v tom starém jsem vypadala jako v pytli. Jestli se nebojím, že se mi to celé vrátí a naberu to zpátky? Nesmí, staré oblečení jsem už vyhodila,“ směje se paní Eva.


„Skutečně se cítím báječně. To je taky ta hlavní změna. Nabyla jsem sebevědomí a cítím se přitažlivá." Je to příjemné, když se za  vámi na ulici ohlížejí. V neposlední řadě tuto „drobnou“ změnu ocenil i přítel. Blízké okolí paní Evy bylo zaskočeno její výraznou a rychlou proměnou. „Lidi na mě koukali s otevřenou pusou, ptali se, co se mi stalo.“

 

bezbolestna liposukce eva

promena eva

 

"Nečekala jsem, že se výsledky dostaví tak brzy. Je to hodně motivující, když se lidé ptají, co se to s vámi děje. Dává vám to sílu pokračovat nebo dokonce i přidat. O to snáz se mění špatné návyky.“ Můžeme jenom potvrdit, že paní Eva si skutečně do práce začala nosit i zeleninové salátky, které jí z kanceláře moc závidíme.


To ale není konec. „Po dosáhnutí vysněné postavy jsem „byla nucena“ testovat dál. Naposledy to byl ten neinvazivní lifting. Šéf přísahal, že vypadám na 16. Přítel už jenom zíral. A to jsem tam byla pouze jednou! “

 

bezbolestna liposukce


Majitelka Slim&GO Jana Pristašová k tomu říká:

Je to skvělý pocit, když můžeme našim klientům říct: „Nezkusíte ten radiofrekvenční lifting? Vypadá to přesně takhle!“ Až na jednoho muže jsme tady samé ženy, takže si můžeme říct, co nám jako klientkám chybí. Jsme ženy a chceme být krásné bez kompromisů.


Co ještě vytáhnete, paní Pristašová? „Evě jsem už říkala o luxusních řasách. Je moc krásná, má super tělo a hezkou tvář, tak jí ještě udeláme luxusní oči. Získali jsme úžasnou fachmanku z top centra na řasy, v průběhu příštího týdne dojde s řasami i na Evu.“

 

Slečně Evě děkujeme, že nám dovolila podělit se s vámi o její příběh, držíme jí palce. Evo, jsi úžasná a myslíme si, že to klidně můžeš zkusit i na missku! Pokud si to myslíte taky, povzbuďte jí i vy a zmáčkněte like.

eva liposukce

bezbolestna liposukce

 

Máte pochybnosti, jestli je tento příběh pravdivý? Zveme vás! Eva pracuje na recepci na pražské pobočce Slim&GO, kde vám do začátku jarní sezony (15.3) může nabídnout ÚŽASNÉ SLEVY 30% - 50%.

CHCETE VĚDĚT VÍCE O BALÍČKU, SE KTERÝM ZHUBLA EVA?

REKORDNÍ ÚBYTEK AŽ 12 CM V JEDINÉM MÍSTĚ PŘES BŘÍŠKO.

bezbolestná liposukce

 

Proč kavitaci podstoupit právě u nás v Slim&GO?

  • pouze nové přístroje té nejvyšší řady (VACaVITE™ Prestige, 2009 a 2010),
  • soukromí, nepřesouváme z místnosti do místnosti ani nemáme plenty,
  • nejúčinnější přístroje na trhu (jestli vyrobí lepší, určitě je u nás najdete),
  • příznivý poměr cena/výkon,
  • zkušený a příjemný personál,
  • atraktivní prostory v srdci Prahy, Brna a Českých Budějovic. Brzy také v Plzni.